Hyväksytyt palvelusetelituottajat

Attendo Oy Koillistuuli
Parsiuksenkatu 5
78300 Varkaus
puh. 044 494 2780/Virpi Koponen
virpi.koponen@attendo.fi

Joroisten palveluasunnot ry
Palvelutalo Mansikkapaikka

Sairaalatie 1
79600 Joroinen
puh. 040 823 1140/Eine Kinnula
eine.kinnula@mansikkapaikka.fi

Hoivakoti Varkauden Joutsenkulma
Käärmeniementie 20
78200 Varkaus
puh. 050 387 7517/Hoivakodin vastaavahoitaja
info@hoivakotijoutsenkulma.fi

Mehiläinen Hoivapalvelut Oy, Villa Kruunu

Kauppakatu 63-65
78200 Varkaus

puh. 040 192 7871/Helena Tullinen

helena.tullinen@mehilainen.fi

Vattuvuoren palvelutalo
Varkauden vanhaintukisäätiö

Vattuvuorenkatu 68 A
78210 Varkaus
puh. 050 345 6764/Reija Siilaskari-Tiihonen
reija.siilaskari@vvts.fi

Vire Koti Kuopion Pirtti Mainio Vire Oy
Pirtinkaari 3
70820 Kuopio
puh. 044 298 2475/Riitta Markkanen
riitta.markkanen@mehilainen.fi

Attendo Oy Jalava
Mutalantie 8
79600 Joroinen
puh. 044 494 4630/Merja Markkanen
merja.markkanen@attendo.fi

Palvelusetelituottajalle

Tehostetun palveluasumisen sääntökirja ja hakemus palvelusetelituottajaksi.