Rekrytoinnin yhteyshenkilöt

Sote-palvelut

Hallintopalvelut: hallintosihteeri Liisa Taskinen, p. 040 508 1502, liisa.taskinen@varkaus.fi

Kotiin annettavat ja sairaalapalvelut: vs. palvelualuepäällikkö Reetta Kettunen, p. 040 012 3820, reetta.kettunen@varkaus.fi

Psykososiaaliset palvelut: palvelualuepäällikkö Riitta Mentula, p. 040 580 5210, riitta.mentula-hyvarinen@varkaus.fi

Vastaanottopalvelut: osastonhoitaja Leena Kuusikko, p. 040 057 4549, leena.kuusikko@varkaus.fi

Röntgen: osastonhoitaja Anita Pirttimäki, p. 040 591 8738, anita.pirttimaki@varkaus.fi

Suun terveydenhuolto: johtava hammaslääkäri Pirjo Salo, p. 044 743 6379, pirjo.salo@varkaus.fi ja osastonhoitaja Mirja Räisänen p. 044 743 6343, mirja.raisanen@varkaus.fi

Lääkärit: palvelualuepäällikkö Eija Ruotsalainen, p. 044 444 2631, eija.ruotsalainen@varkaus.fi

Varahenkilöstö: palveluasumisen esimies Kirsi Rintala, p. 040 580 5202, kirsi.rintala@varkaus.fi

 

Tekniset palvelut

Ruoka-, puhtaus- ja kiinteistöpalvelut: palvelualuepäällikkö Merja Viitanen, p. 040 032 9928, merja.viitanen@varkaus.fi

Muut tekniset palvelut: tekninen johtaja Arto Lehtonen, p. 040 512 8500, arto.lehtonen@varkaus.fi

 

Sivistys- sekä liikunta- ja vapaa-aikatoimi

Perusopetus: sivistysjohtaja Timo Tuunainen, p. 040 183 4191, timo.tuunainen@varkaus.fi

Varhaiskasvatus: varhaiskasvatuspäällikkö Anne Kumpulainen, p. 040 834 7988, anne.kumpulainen@varkaus.fi

Soisalo-opisto: rehtori Marjut Latva-Vesanen, p. 040 713 8630, marjut.latva-vesanen@soisalo-opisto.fi

Muut kulttuuripalvelut: sivistysjohtaja Timo Tuunainen, p. 040 183 4191, timo.tuunainen@varkaus.fi

Liikuntapalvelut: liikuntapalvelujen esimies Marko Kukkonen, p. 040 589 6309, marko.kukkonen@varkaus.fi

 

Konsernipalvelut

Hallinto- ja talouspalvelut: hallintojohtaja Toni Leppänen, p. 044 444 2400, toni.leppanen@varkaus.fi
Henkilöstöpalvelut: henkilöstöjohtaja Nina Holopainen, p. 040 723 9776, nina.holopainen@varkaus.fi