Yhteystiedot

Sosiaali- ja terveysjohtaja
Seppo Lehto
044 444 2347
seppo.lehto@varkaus.fi
 
Hankkeen projektipäällikkö
Jukka Koskinen
040 486 5797
jukka.koskinen@wartalo.fi
 
Kehittämispäällikkö
Saara Damski
044 720 7592
saara.damski@navitas.fi
 
Projektiassistentti
Maria Ronkainen
040 500 5195
maria.ronkainen@navitas.fi
 
 
Toiminnallinen-ryhmä (SOTE)
Eija Ruotsalainen, Palvelualuepäällikkö Varkauden kaupunki
044 444 2631
eija.ruotsalainen@varkaus.fi
 
ICT-ryhmä
Jarmo Heinonen, Tietohallintojohtaja Varkauden kaupunki
040 554 5101
jarmo.heinonen@varkaus.fi
 
Tukipalvelut-ryhmä
Merja Viitanen, Tukipalvelupäällikkö Varkauden kaupunki
040 032 9928
merja.viitanen@varkaus.fi
 
Henkilöstöhallinto-ryhmä
Nina Holopainen, Henkilöstöjohtaja Varkauden kaupunki
040 723 9776
nina.holopainen@varkaus.fi